כרטיסי ביקור מיוחדים מבית כרטא - כרטיסים תלת שכבתיים (סנדביץ`)

מהרגע הראשון שתחזיקו אותו ביד, לא תוכלו להתעלם מהנוכחות האדירה של כרטיס הביקור התלת-שכבתי. אם אתם לא יודעים על מה אנחנו מדברים, סביר להניחכי זה פשוט משום שטרם נתקלתם בכרטיס כזה בעבר... כרטיסי הביקור התלת-שכבתיים הם כרטיסי ביקור שזוכרים! בעלי גוף מלא ודרגת עובי גבוהה, אשר מעניקים לכרטיס חוזק רב ויציבות.


מה זה כרטיס תלת-שכבתי?

כרטיס ביקור תלת-שכבתי (נקרא גם: מולטי-לופט או סנדביץ`). הוא בעצם הדבקה של 2 או 3 שכבות של נייר עבה האחד לשני. ההדבקה, מאפשרת ליצור אפקטים מעניינים. כמו למשל, ניתן לשלב נייר אמצעי בצבע שונה מהניירות העוטפים אותו וליצור אפקט של סנדביץ`, שלוש ניירות בצבעים שונים – טריקולור, או פשוט נייר אחד ב-3 שכבות ליצירת כרטיס עבה מאוד.

כרטיס ביקור מיוחד תלת שכבתי

למי זה מתאים?

כרטיס הביקור שלכם צריך לספר את סיפור העסק שלכם במספר שניות. כרטיסי ביקור יחודיים אלה, מתאימים במיוחד לבעלי-עסקים המבקשים לשדר אמינות, יציבות, עצמה ויוקרה. הם יעשו שירות מצויין לבעלי מקצועות בתחומי:הבנייה, ההנדסה, האדריכלות, הצמ"ה והספנות. מנסיונינו, הם מוצלחים ביותר גם ככרטיס ביקור לעורך-דין. כדאי ואף רצוי לשלב בכרטיסים תלת-שכבתיים, פויל כסף או זהב כדי להעצים את המראה היוקרתי למקסימום.

איך מזמינים?


בוחרים ממגוון אפשרויות העיצוב שלנו, מעצבים כרטיסי ביקור מעוצבים אונליין או לחילופין מעלים קובץ עם עיצוב מוכן - ובשלב בחירת המפרט בוחרים מהתפריט "כרטיסי ביקור מיוחדים" במקום באפשרות "כרטיסי ביקור".

נתקלתם בבעיה?

צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016

או צרו קשר בדוא"ל studio@kartaprint.co.il