הדפסת מדבקות לעסק

1. מדבקות ממותגות לעסק
2. כל סוגי המדבקות ולכל מטרה
3. מדבקות בגלילים לעסק
4. מדבקות קיר למשרד העסק
5. מדבקות ויניל לחלונות ראווה


הדפסת מדבקות לעסק

הדפסת מדבקות מעוצבות לעסק כרטא פרינט – בית הדפוס לעסקים המוביל בארץ מציע לכם שירות הדפסת מדבקות מקצועי איכותי ומשתלם של כל סוגי המדבקות המודפסות ובתהליכים הכי מתקדמים המותאמים לתנאי מזג האויר הישראלי.

מדבקות לרכב, מדבקות קיר למשרד, מדבקות לחלונות ראווה, הדפסת מדבקות בגליל, מדבקות ממותגות למוצרים, מדבקות מעוצבות לאריזות, מדבקות עם חיתוך צורני, מדבקות עם חיתוך אותיות או כל מדבקה שחשבתם עליה. אל תהססו לפנות, נשמח לעמוד לרשותכם ללא עלות ולכוון אתכם לפתרון המיטבי המשתלם ביותר בהזמנת מדבקות לעסק שלכם.מדבקות לרכב
הדפסת מדבקת לרכב

הדפסת מדבקות לוגו לצי הרכב של החברה היא אחת ההתמחויות של כרטא פרינט המובילה את שוק מדבקות הלוגו לרכב כולל את שוק המדבקות הבולטות לרכב (דום).
מדבקות לוגו לרכבי החברה, משייכות את הרכב לחברה, משדרות יוקרה והופכות את הרכב לחלק אינטגרלי מהמיתוג של העסק ומהווה גם כלי פרסומי ושיווקי.
המדבקות של כרטא פרינט מודפסות באיכות הגבוה ביותר ומותאמות למזג האויר הישראלי.
מדבקות לקירות
מדבקות קיר לעסקים

הדפסת מדבקות קיר למשרד מוסיפות אסתטיקה ומאפשרות את עיצוב חלל המשרד ומיתוגו ושדרוגו לחלל חי תוסס ופעיל, המשדר גם הוא את מיתוג החברה, את ערכיה ואת חזונה.
כיום ניתן להדפיס מדבקות קיר למשרד כמעט בכל גודל עם או בלי חיתוך אותיות ובהתאמה לצרכי המשרד.
ניתן להדפיס על ויניל או על ספיידר - מדבקות בטכנולוגיה מיקרוסקופית הניתנות להסרה ולהדבקה מחדש.
מדבקות לחלונות ראווה
מדבקות לחלונות ראווה

הדפסת מדבקות לחלון העסק מאפשרת לכם למתג את חלונות הראווה של העסק, את החלונות ואת דלתות הזכוכית המשרדיות.
המדבקות ניתנות להדפסה בשתי דרכים כך שיהיה ניתן להדביק אותן מבפנים או מבחוץ לפי הצרכים של העסק.
המדבקות מודפסות על מדבקת ויניל, לבנה או שקופה ומאפשרת מגוון של השבחות.


מדבקות בחיתוך אותיות \ אלמנטים
מדבקות בחיתוך אותיות \ אלמנטים

הדפסת מדבקות בחיתוך אלמנטים מאפשרת לכם לייצר מדבקות בכל גודל ובכל צורה כולל צורות המורכבות מחלקים רבים שונים (כגון אותיות), ללא שיש רקע כלשהו מסביב. מדבקות בחיתוך אותיות משדרגת את נראות המדבקות.
המדבקות מגיעות עם שקף אפליקציה המשמש להסרה והדבקה של המדבקה בקלות.
ייצור מדבקות בגלילים
הדפסת מדבקות בגלילים

הדפסת מדבקות בגלילים היא האופציה הנוחה והמשתלמת ביותר להדפסת כמויות גדולות של מדבקות ומתאימה במיוחד לשימוש בהדפסה מדבקות רבות וקטנות אשר מודבקות על מוצרים או אריזות, בהם ההדבקה מתרחשת באותו מקום. (לדוגמא: מדבקות מעוצבות למאפיות) מדבקות בגלילים מגיעות על נייר, פוליפרופילן, פוליאסטר ומגוון רחב של חומרים והשבחות.
מדבקות דום למוצרים
מדבקות דום למוצרים

הדפסת מדבקות דום (מדבקות בולטות) להדבקה על מוצרים, מכונות ואריזות נפוצה כדי למתג את המוצרים במיתוג החברה תוך כדי מתן מראה יוקרתי ומושקע המעלה את נראות המוצר.
שכבת הדום (קריסטל) לא רק מייצרת רק נראות יוקרתית ומרשימה אל גם מאריכה את חיי המדבקה, שומרת משריטות ומעלה את עמידות הצבע לתנאי הסביבה.


אילו סוגי חומרים יש למדבקות?

המדבקות המעוצבות מודפסות על מגוון חומרים – מדבקות ויניל לבן, מדבקות ויניל שקוף, מדבקות ויניל כסוף, מדבקות פוליפרופילן ומדבקות ספיידר (מאפשרות הסרה והדבקה מחדש). ניתן להוסיף למינציית UV השומרת על המדבקות המודפסות מתנאי מזג האויר הישראלי ושומרת על עמידותן לאורך זמן, כמו כן ניתן להשביח את המדבקות המעוצבות עם הבלטת דום (באפקט קריסטל) היוצרת נפח וברק מרשימים.


אילו צורות חיתוך יש למדבקות?

המדבקות נחתכות לפי הצורך כמדבקות בחיתוך רגיל (מדבקות עגולות, מדבקות מרובעות), כמדבקות בחיתוך קונטור \ חיתוך צורני (קו חיתוך המקיף את ההדפסה) ומדבקות בחיתוך אלמנטים \ חיתוך אותיות (קו חיתוך המותאם לגרפיקה).
המדבקות נחתכות בפלוטר חיתוך מהמתקדמים בעולם המאפשר חיתוך מדויק גם באלמנטים קטנים ודקים אשר מקל על קילוף המדבקה והדבקתה.
איך מקבלים את המדבקות?

המדבקות ימסרו לכם כ - מדבקות בודדות, מדבקות בגיליון או מדבקות בגליל, בצורה המותאמת לשימוש הייעודי במדבקות ובכולם נתאים את העזרים לתלישה והדבקה נוחה כגון תלישה מקדמית (תלישת שוליים), אספקה עם שקף אפליקציה וכיו"ב. נשמח להעמיד את הידע שצברנו לרשותכם ולסייע בכל שאלה.
מיטב הטכנולוגיות הקיימות ומיטב הידע שרכשנו בכרטא פרינט יעזרו לכם להתאים את המדבקות בדיוק לצרכי החברה, המוצר והמטרה של המדבקות המעוצבות ולהשיג תוצאה בהדפסה איכותית ועמידה לשנים.נתקלתם בבעיה?
צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016
או צרו קשר בדוא"ל [email protected]