עיצוב כרטיסי ביקור עם טקסט


כרטיס ביקור עם טקסט הוא כרטיס בגישה עיצובית נקייה ועדינה של כרטיסי ביקור בה הטיפוגרפיה - שפת העיצוב אשר יוצרים הגופנים (האותיות) נותנת את הטון העיצובי המרכזי - גישה זו מקובלת מאוד במיתוגים של חברות גדולות ושל תאגידים בינלאומיים והיא משדרת ביטחון של החברה במותג ובלוגו של המותג כנושא המרכזי ללא קישוטים ותוספות.
השקט העיצובי שנותן הניקיון מאלמנטים גרפיים ומצבעוניות משאירים את מרכז הבמה העיצובית לחומר - לנייר שבחרתם וללוגו הצבעוני אשר בחרתם לבלוט על רקע השקט העיצובי.
עוד על הניירות המומלצים שלנו...


אנחנו ממליצים לסמן שורה שורה ולנסות גופנים שונים אשר יתאימו יותר למותג שלכם, לחצו על הקישור כדי ללמוד כיצד לשנות פונטים במערכת עיצוב כרטיסי הביקור שלנו.
כמו כן מומלץ להעלות לוגו אם יש לכם, לחצו כאן כדי ללמוד איך מעלים לוגו במערכת העיצוב אונליין.
אם אין לכם לוגו תוכלו לבחור ממגוון הלוגואים שאנחנו מציעים בחינם ורק להוסיף את שם החברה שלכם או לחילופין לבחור להתמקד אך ורק בטקסט על כרטיס הביקור.  העיצובים המובילים בכרטא - לכרטיסים נקיים עם טקסט ולוגו בלבד

אפשרויות עיצוב נוספות לכרטיס הביקור שלכם


אם אתם לא סגורים על עיצוב שיתאים לעסק שלכם להלן ארבע אפשרויות אחרות של עיצוב:

1. לעבור לקטגוריה כרטיסי ביקור עם רקעים / תמונות - שם תוכלו לעצב בקלות כרטיס ביקור עשיר בצבעים ותמונות, אליהם ניתן להוסיף גם לוגו אם יש לכם. לעיצוב כרטיס ביקור עם רקעים ותמונות לחצו כאן

2. חפשו בגוגל או בדף הפייסבוק שלנו  מעצב אשר יעצב כרטיס ביקור מושקע ומקצועי במיוחד לעסק שלכם

3. צרו קשר עם הסטודיו שלנו - נשמח לייעץ לכם טלפונית או באי-מייל ולעצב לכם עיצוב נקי ופשוט במחירי עלות

4. עברו לקטגוריות של עיצוב כרטיסי ביקור לפי סוג העסק או לפי מקצוע והיכנסו לשלל העיצובים המוכנים אשר מותאמים למגוון רחב של מקצועות, בין השאר כרטיסי ביקור ל - קוסמטיקאיות, לעורכי דין, ל- מסג'ים ו- ספא ולמגוון סוגי מקצועות אחרים. שם תוכלו לבחור בקלות עיצוב כרטיס ביקור המתאים בדיוק למקצוע שלכם ולטעם שלכם, להקליד את הפרטים שלכם, להוסיף לוגו ואפילו להוסיף ברקוד QR.נתקלתם בבעיה?

צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016

או צרו קשר בדוא"ל [email protected]