כרטיסי ביקור מפלסטיק
שקופים \ אטומים
1. סופר עמידים
2. מבליטים את העיצוב
3. ומשדרים תחכום וחדשנות
4. במחירים שוברי שוק


כרטיסי ביקור מפלסטיק (PVC) - שקופים ואטומים


אם אתם רוצים כרטיסי ביקור מיוחדים אשר גם יחזיקו לזמן כמעט בלתי מוגבל - כרטיסי ביקור מפלסטיק PVC זה הדבר בשבילכם!
לבחירתכם הן כרטיסי ביקור שקופים למחצה (חלביים) אשר מאפשרים לאור לגרום לעיצוב שלכם לזהור והן כרטיסי ביקור אטומים בגוון לבן עתיק. שניהם חזקים ועמידים במיוחד!


כרטיסי ביקור שקופים (חלביים)
כרטיסי ביקור שקופים (חלביים)

כרטיסי ביקור שקופים למחצה מפלסטיק PVC המאירים את העיצוב שלכם ומשדרים תחכום וחדשנות - מתאים במיוחד לתחומי ההי-טק והעיצוב.
צבעי חוצצים
כרטיסי ביקור מפלסטיק (אטומים)

כרטיסי ביקור מפלסטיק PVC איכותי ועמיד במיוחד, בגוון לבן עתיק המשדרים תחכום וחדשנות - מתאים במיוחד לתחומי ההי-טק והעיצוב.
EZ-packs כרטיסי ביקור בפנקסים
פנקסו את כרטיסי הביקור

יתרונות:
* שליפה והחזרת הכרטיסים לפנקס.
* אחסון במקומות חשובים לעת הצורך.
* שומר על כרטיסי הביקור שלך.


מה הוא כרטיס ביקור שקוף?כרטיסי ביקור שקופים הם כרטיסים המודפסים על PVC שקוף ודק. מדובר בחומר איכותי, הדומה מאד לחומר ממנו עשויים כרטיסי אשראי וכרטיסים חכמים אחרים, אשר מעובד לרדיד דק מאד בכדי לשמש ככרטיס ביקור. לאחר רידוד ה-PVC השקוף, מדפיסים עליו כרצוי וחותכים לכדי כרטיסי ביקור שקופים. .למי זה מתאים?קודם כל – תחכום. כרטיסי ביקור שקופים מביעים התעסקות בעיקר – המודפס על הכרטיס – ולא במה שמסביב לו. כמובן, החומר עצמו מראה מחשבה נוספת, אלגנטיות, וניקיון מוקפד. כרטיס ביקור שקוף מתאים במיוחד לתחומי הייטק והעיצוב. למי שרוצה לשדר רושם ראשוני של בטחון ואינטליגנציה.כרטיס ביקור שקוף – חשוב לדעת!כרטיס ביקור שקוף הוא בחירה מצוינת, אבל חשוב לזכור את מגבלותיו – מכיוון שהחומר הוא פלסטיק, לא ניתן לחמם אותו ולהוסיף אלמנטים כגון פויל או לכה סלקטיבית. כמובן, על מנת לשמור על שקיפות הכרטיס, השימוש בדפים עבים מיוחד (TRIO) גם הוא לא אפשרי. עם זאת, ניתן להזמין את הכרטיסים בפנקסים מהודרים – EZ-Packs. כמו כן, רצוי לזכור כי לא ניתן לבצע למינציה לכרטיס ביקור שקוף עקב חימומו בתהליך. הכרטיס מודפס על גבי צד חלק, ואילו צידו האחר הוא "מחוספס" בסגנון למינצית מט. שימו לב - כרטיסי הביקור השקופים הינם שקופים למחצה בעלי גוון חלבי\מחוספס. הם טובים מאד לעיצובים נקיים או שאור מחמיא להם, אך לא ניתן לראות דרכם.איך מזמינים?

בוחרים ממגוון אפשרויות העיצוב שלנו, מעצבים כרטיסי ביקור מעוצבים אונליין או לחילופין מעלים קובץ עם עיצוב מוכן - ובשלב בחירת המפרט בוחרים מהתפריט "כרטיסי ביקור מיוחדים" במקום באפשרות "כרטיסי ביקור".

נתקלתם בבעיה?
צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016
או צרו קשר בדוא"ל [email protected]