כרטיסי ביקור שקופים

אתם אוהבים משהו קצת שונה ורוצים לשדר תחכום? כרטיסי ביקור שקופים הם אולי עבורכםמה הוא כרטיס ביקור שקוף?

כרטיסי ביקור שקופים הם כרטיסים המודפסים על PVC שקוף ודק. מדובר בחומר איכותי, הדומה מאד לחומר ממנו עשויים כרטיסי אשראי וכרטיסים חכמים אחרים, אשר מעובד לרדיד דק מאד בכדי לשמש ככרטיס ביקור. לאחר רידוד ה-PVC השקוף, מדפיסים עליו כרצוי וחותכים לכדי כרטיסי ביקור שקופים. התהליך דורש כיוונון נוסף של מכונת ההדפסה, אשר מתבטא קלות במחיר לצד עלות החומר.


מה אומר כרטיס ביקור שקוף?

קודם כל – תחכום. כרטיסי ביקור שקופים מביעים התעסקות בעיקר – המודפס על הכרטיס – ולא במה שמסביב לו. כמובן, החומר עצמו מראה מחשבה נוספת, אלגנטיות, וניקיון מוקפד. כרטיס ביקור שקוף מתאים במיוחד לתחומי הייטק ושוק ההון. למי שרוצה לשדר רושם ראשוני של בטחון ואינטליגנציה.


כרטיס ביקור שקוף – מגבלות

כרטיס ביקור שקוף הוא בחירה מצוינת, אבל חשוב לזכור את מגבלותיו – מכיוון שהחומר הוא פלסטיק, לא ניתן לחמם אותו ולהוסיף אלמנטים כגון פויל או לכה סלקטיבית. כמובן, על מנת לשמור על שקיפות הכרטיס, השימוש בדפים עבים מיוחד (TRIO) גם הוא לא אפשרי. עם זאת, ניתן להזמין את הכרטיסים בפנקסים מהודרים – EZ-Packs. כמו כן, רצוי לזכור כי לא ניתן לבצע למינציה לכרטיס ביקור שקוף עקב חימומו בתהליך. הכרטיס מודפס על גבי צד חלק, ואילו צידו האחר הוא "מחוספס" בסגנון למינצית מט.

שימו לב - כרטיסי הביקור השקופים המוצעים בשלב זה הינם בעלי גוון חלבי\מחוספס. הם טובים מאד לעיצובים נקיים או שאור מחמיא להם, אך לא ניתן לראות דרכם.


איפה מזמינים?

עצבו במערכת שלנו או העלו קובץ מוכן, ודאו כי מדובר בכרטיס ביקור חד צדדי בלבד! בחלון המפרט בחרו מהתפריט הנפתח באפשרות כרטיסי ביקור PVC ובחרו במפרט הרצוי... פשוט.
נתקלתם בבעיה?


צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016


או צרו קשר בדוא"ל studio@kartaprint.co.il