עיצוב אונליין

סוגי הניירות להדפסת כרטיסי ביקור

איכות כרטיס הביקור שלכם תלויה לא רק בעיצוב אלא גם בסוג הנייר. ממש כמו העיצוב, גם סוג הנייר ממתג אתכם, כל סוג נייר והמראה שהוא משדר. ישנם הרבה סוגי ניירות ובלתי אפשרי להמחיש בצורה מדויקת באינטרנט את התחושה ואת המראה של כל סוג נייר, למרות זאת ננסה...


אם ברצונכם בכל זאת להתרשם מכל סוגי הניירות בצורה ישירה, אנא כתבו לנו מייל. ונשמח לשלוח לכם כמה דוגמאות נייר במחיר של עלות משלוח בלבד, כדי שתוכלו לבחור ת הבחירה המושלמת!


סוגי ניירות לכרטיסי ביקור:

נייר כרומו 400 גרם

הנייר הקלאסי לכרטיסי ביקור, בעל מרקם חלק וגוון לבן חמים, אצלנו הוא מגיע בעובי מעל לסטנדט! נייר שנותן לעיצוב לדבר! מושלם עם למינציה מט.


נייר נטול עץ מולבן - אקולוגי - 340 גרם.

נייר אקולוגי נטול עץ מוחלק, בעל לובן גבוה במיוחד! משדר בטחון עצמי הרפתקנות ואיכות. מתאים לתחומי ההיי-טק, הייזמות והעיצוב. הלובן מבליט גרפיקות עם צבעים חזקים


נייר בד לבן - 250 גרם

נייר בעל מרקם פסים שתי וערב, בצבע לבן בוהק. משדר יוקרתיות ושמרנות. מתאים לעורכי-דין, רואי חשבון וכיו"ב. מומלץ לגרפיקות עם 2-3 צבעים.


נייר אקוורלו קרם - אקולוגי - 280 גרם

נייר אקולוגי בעל מרקם פסים וגוון קרם צהבהב עדין. משדר יוקרתיות ייחודיות ורוגע. מתאים לתחומי העיצוב, הטיפול והטיפוח. עובד יפה עם גרפיקות צבעוניות המכילות תמונות ורקעים.


כמה מילים על איכות הסביבה:

האם ניתן להדפיס כרטיסי ביקור ולשמור על הסביבה?

כן, לשם כך אנחנו מציעים לכם שני ניירות מיוחדים מבית "פדריגוני" האיטלקית אשר מתמחה בייצור של נייר איכותי עם שלל מאפיינים אקולוגים.

בחרו בנייר אקוורלו קרם או בנייר נטול עץ מולבן, שניהם ניירות ברמה הגבוה ביותר ושניהם בעלי מאפיינים אקולוגים כולל תו התקן FSC העולמי.


האם נייר נטול עץ הוא באמת נטול עץ:

בצורה מפתיעה, התשובה היא לא! ישנם אמנם ניירות המופקים מבמבוק ומצמחים שונים, נייר נטול עץ אותו כל אדם מכיר מהניירות הסטנדרטים שקונים למדפסות ביתיות הוא נייר העשוי מסיבי עץ... רוצים לחסוך עצים לכדור הארץ? חפשו תו איכות אחד חשוב:


תו התקן FSC - הוא מציין כי העצים נלקחו מיערות המיועדים לתעשיית הנייר, אותם יערות מנוהלים בקפידה, העצים הינם עצים הגדלים במהירות ועל כל עץ שנכרת נשתלים במקומו עצים כך שהיער שומר על גודלו בכל עת, בנוסף תו התקן שומר על כך שכל חוקי העבודה נשמרים, שלא מנוצלים עובדים, ושזכויות האדם והחי נשמרות תוך כדי התהליך.


רוצים לדעת עוד? קראו כאן