הדפסת פולדרים
1. באיכות צבע אינדיגו.
2. על נייר סופר עבה!
3. למינציה – מט/מבריקה!
4. חריצה לכרטיס ביקור – חינם!מה הם פולדרים ממותגים?

פולדרים הם מעין תיקיות מתקפלות ובעלות כיס אחד או שניים, המאפשרות לאגד בתוכן מסמכי מידע על החברה ומסמכים שיווקיים בצורה מקצועית ומכובדת והנושאת את מיתוג החברה. פולדר איכותי עשוי מנייר עבה ובעל כיס פנימי, אחד או שניים, השומרים על המסמכים.
פולדר ממותג, גם הוא יהיה עם כיס פנימי אחד או שנים כאשר לוגו החברה מתנוסס על גבי הצד החיצוני של הפולדר. בעל חברה או נציג מטעמה אשר מגיע לפגישה אוטומטית הופך גם לאיש שיווק, כאשר מסמכי החברה נשלפים מתוך פולדרים ממותגים בלוגו החברה.


הדפסת פולדרים ממותגים

פולדר הוא מוצר שיווקי פונקציונאלי המאגד בתוכו את כל החומר השיווקי לפגישות המכירה והוא אחד מהעזרים החשובים ביותר בפגישה עסקית.
הפולדר משמש כמעטפת ממותגת לכל החומר שמגישים ללקוח הפוטנציאלי.
עסק שטורח להדפיס פולדרים מעוצבים איכותיים ואשר משקיע מחשבה על מנת לייצר אמירה מיתוגית התואמת את רוח העסק ישאיר חותם מקצועי יותר, אמין יותר ומכובד יותר.
חשוב להשקיע בעיצוב ובהדפסת פולדרים, ולהתייחס אליהם ממש כשם שמתייחסים לפולדרים בחברות גדולות ורציניות כגון חברות תקשורת, ביטוח וכיו"ב.
אז אם חשוב לכם לייצר רושם ולצייד את איש המכירות שלכם בכלים המתאימים אנחנו ממליצים בחום על הדפסת פולדר מעוצב באיכות כרטא פרינט. זה הרבה פחות יקר ממה שחשבתם...גם בכמויות קטנות.


הדפסת פולדרים בכרטא פרינט
הדפסת פולדרים בכרטא פרינט

בכרטא פרינט תקבלו כסטנדרט:
1. הדפסת פולדרים באיכות צבע אינדיגו.
2. פולדרים על נייר כרומו 350 גרם!
3. חריצה לכרטיס ביקור – חינם!
עיצוב פולדרים
עיצוב פולדרים בכרטא פרינט

עיצוב פולדרים איכותי מעלה את הסיכוי שהם יישארו זמן רב יותר אצל הלקוח.
לרשותכם בכרטא פרינט מגוון פתרונות עיצוב:
1. מערכת עיצוב פולדרים אונליין.
2. גלריית עיצובי פולדרים מגוונת.
3. שירותי עיצוב פולדרים מבוססי תבניות - הזולים בשוק!
מחיר פולדרים
מחיר הדפסת פולדרים

אצלינו בכרטא פרינט התמחור הוא פשוט וברור! - 100 פולדרים במחיר 550 ש"ח בלבד.
זה כולל, ללא עלות נוספת:
1. למינציה מט או מבריקה.
2. כיס חלק.
3. נייר כרומו 350 גרם (סופר עבה).
4. חריצה לכרטיס ביקור

הדפסת פולדרים מיוחדים

לרשותכם מגוון השבחות יוקרתיות אשר ניתן להוסיף להדפסת הפולדרים בכדי לשדרג ולהעלות את איכות הפולדר שלכם.
פולדרים יוקרתיים יעידו עליכם ועל העסק שלכם וישאירו רושם מקצועי יותר, אמין יותר ומכובד יותר.הדפסת פולדרים עם לכה סלקטיבית
הדפסת פולדרים עם לכה סלקטיבית

לכה סלקטיבית בולטת (סקודיקס) מבליטה אזורים נבחרים ויוצרת ברק יוקרתי הבולט על רקע הלמינציה.
השתמשו בה כדי להבליט את הלוגו, סמלים חשובים וליצור משחקים בין משטחים בגימור מט לבין הברקות בולטות.

הדפסת פולדרים עם פויל כסף
הדפסת פולדרים עם פויל כסף

פויל כסף הינו רדיד מתכתי דקיק המוטמע/מולחם על הפולדר באזורים נבחרים ונותן גוון יוקרתי לפולדר.
השתמשו בפויל כסף כדי לייצר גרסה יוקרתית ללוגו שלכם, ולייצר הדגשות בעיצוב הפולדרים אשר ישדרו יוקרה.
מומלץ על רקעים כהים
הדפסת פולדרים עם פויל זהב
הדפסת פולדרים עם פויל זהב

פויל זהב הינו רדיד מתכתי דקיק המוטמע/מולחם על הפולדר באזורים נבחרים ונותן גוון יוקרתי לפולדר.
השתמשו בפויל כסף כדי לייצר גרסה מנקרת עיניים ללוגו שלכם, ולשדר יוקרה לא מתנצלת.
מומלץ על רקעים כהיםטיפים לעיצוב / הדפסת פולדרים

עיצוב פולדר
פולדרים הם אמצעי נהדר לאגד בצורה פרקטית אמצעי שיווק ומידע שונים, אך הם גם פלטפורמה שיווקית בפני עצמם – אי לכך מומלץ מאוד לחזק את התדמית, את הלוגו ואת המסרים של העסק גם על גבי הפולדרים. פולדרים ממותגים מעלים את הסיכוי שיישארו זמן רב יותר אצל הלקוח ושהלקוח שלכם ישוב לעיין בהם במהרה.

עיצוב צד פנימי (הדפסה דו-צדדית)
הפולדרים הממותגים מהווים מעטפת ממותגת לחומר השיווקי שלכם הנמצאים בתוכם. כעיקרון, אנחנו בכרטא פרינט מאמינים כי הצד הפנימי של הפולדר צריך להישאר נטרלי ככל הניתן וזאת בכדי להבליט את החומר השיווקי הנמצא בפנים. אם כך - השקיעו בעיצוב החיצוני של הפולדר ובשדרוגו עם השבחות מתאימות, אך בצידו הפנימי של הפולדר הממותג הימנעו מהדפסות מיותרות ויקרות והסתפקו בכיס צבעוני המתאים לצבעי המיתוג.

עיצוב לשינויים
מסרים שיווקיים ומבצעים משתנים בצורה תדירה, תכננו את עיצוב הפולדרים בצורה שתתמקד בתדמית העסק ולא במסרים שיווקיים ספציפיים כך שהפולדרים יוכלו לשמש אתכם לזמן רב יותר ללא צורך בהדפסת פולדרים מחודשת.

שפה עיצובית
חשוב ש-עיצוב הפולדרים גם יתכתב עם שאר החומרים השיווקיים של העסק ובמיוחד עם עיצוב כרטיסי הביקור שלכם. הדפסת פולדרים בכרטא פרינט מגיעה עם חריצי כרטיס ביקור כסטנדרט – וללא תוספת תשלום! ולכן חשוב שעיצוב הפולדרים יהיה תואם את עיצוב כרטיסי הביקור: נסו לשמור על צבעוניות וטיפוגרפיה (סוג האותיות) תואמת.

נייר עבה
השימוש בפולדרים ממותגים מאפשר להכיל בתוכם מספר רב של דפי מידע, דפים תדמיתיים וחומרי שיווק רבים, באופן ששומר על התוכן הפנימי, לכן בהדפסת פולדרים רצוי להשתמש בנייר עמיד ועבה במיוחד. כרטא פרינט מציעה לכם סטנדרט גבוה מעל כולם – הדפסת פולדרים עבים במיוחד במשקל 350 גרם + למינציה!

השבחות
פולדרים מעוצבים הם דרך אלגנטית להעברת מסרים ויצירת רושם רציני – לכן רצוי להשקיע ככל הניתן בנראות הפולדרים על ידי שימוש בהשבחות מרשימות כגון פויל כסף, פויל זהב או לכה סלקטיבית בולטת אשר ישאירו רושם לזמן ממושך.

מידע שחשוב להדפיס על הפולדר
לעיצוב הפולדרים זיכרו להוסיף את: לוגו החברה, תמונות תדמיתיות, סלוגן החברה, פרטי התקשרות של החברה ובמיוחד אתר החברה, טלפון החברה ודוא"ל החברה. מנגד, חשוב לא להעמיס יותר מדי, מכיוון שהחומר השיווקי והמידע החשוב נמצא למעשה בחומרים השיווקיים שתכניסו לפולדרים, חישבו על הפולדר הממותג יותר כ-במת תצוגה של החומרים השיווקיים.

מה לשים בתוך הפולדר
מומלץ לשים בתוך הפולדרים המעוצבים: הצעות מחיר, מפרטים של מוצרים ושירותים, חוזים, הזמנות עבודה, עלוני מוצרים, מידע כללי על החברה שלכם וכל חומר שיווקי שיכול להיות רלוונטי. לא לשכוח כמובן את כרטיס הביקור שלכם אשר נותן את הטון האישי ומקשר רגשית בין איש השיווק לתוכן הנמצא בפולדר הממותג. עשו מאמץ שהחומר המוכנס לפולדרים שלכם הינו מרשים, ענייני ומותאם ללקוח הפוטנציאלי.

נתקלתם בבעיה?
צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016
או צרו קשר בדוא"ל [email protected]