כרטיסי ביקור מעוצבים עם לכה סלקטיבית

כרטיס הביקור שלכם צריך לבלוט? לקרוא לאנשים מרחוק? להיות חד, חלק, ואסטתי? אם זה המצב, והתדמית שלכם חשובה לכם, להוסיף קצת ברק לכרטיס הביקור שלכם זה רעיון טוב...


איך עובדת לכה סלקטיבית דיגיטלית?

לכה סלקטיבית מסורתית ורגילה עולה המון כסף, מכיוון שיש צורך בשימוש בגלופות נוספות עם צבע "מבריק". התהליך אומנם שימושי להדפסות גדולות מאד, כמו במקרה של דפוס אופסט , אך להדפסות עם שינויים תכופים, או להדפסות בכמויות של רוב בתי העסק (מתחת לעשרות אלפי עותקים), מדובר בתהליך בזבזני ויקר שלא לצורך. על כן, אנו מציעים לכה סלקטיבית דיגיטלית – אותה התוצאה של לכה סלקטיבית, אבל במחיר זעיר במיוחד. את הלכה הדיגיטלית אנחנו מיישמים רק על החלקים החשובים של כרטיס הביקור – פרטיכם האישיים או הלוגו שלכם, ובמיוחד אם אלו בצבעים מגוונים, שכן הלכה מדגישה את הרצוי ומוסיפה חיים לצבע.


הברקה דיגיטלית - לכה סלקטיבית


האם זה מתאים לי?


התשובה הקצרה היא – כנראה שכן. למרות שמומלץ לשקול את החלופות, כמו כיתוב "פויל" כסוף או זהוב , או מראה סולידי ללא לכה סלקטיבית אך עם כרטיס המושך את העין . קשה לחשוב על עסק שלא נדרש להבליט את נוכחותו. עם זאת, הלכה הסלקטיבית טובה במיוחד לעוסקים בתדמית במקצועם: קוסמטיקה ויופי, יחסי-ציבור, מיתוג, תקשורת, ומעצבים שונים (אופנה, גרפיקה, פנים, וכדומה). אם האסתטיקה חשובה לכם – לכה סלקטיבית עשויה להיות הבחירה החכמה.


איך להזמין?


לאחר עיצוב כרטיס הביקור במערכת הממוחשבת שלנו, או העלאת עיצוב מוכן משלכם, בוחרים מתפריט "כרטיסי ביקור מיוחדים" את האפשרות "הברקה דיגיטלית", ובכך מוסיפים לכה דיגיטלית לכרטיסי הביקור המעוצבים.
נתקלתם בבעיה?


צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016


או צרו קשר בדוא"ל studio@kartaprint.co.il