כרטיסי ביקור עם הברקה
1. הברקה סלקטיבית
2. בטכנולוגיה דיגיטלית יחודית
3. יוקרתי ומרשים
4. במחירים שוברי שוק


כרטיסי ביקור מעוצבים עם הברקה דיגיטלית - לכה סלקטיבית שטוחה

א ס ת ט י ק ה היא שם המשחק אצלכם? אצל חלק ניכר מהעסקים היום מדורגת התדמית גבוה בסולם סדר העדיפויות. אם העסק שלכם עוסק ביופי, כרטיס הביקור שלכם צריך לצעוק את זה! כרטא עוזרת לכם להוסיף לכרטיס הביקור שלכם ברק בדיוק איפה שחשוב...הברקה דיגיטלית
מהי הברקה דיגיטלית?

הברקה דיגיטלית הינה הדפסה של דיו שקופה ושטוחה על אזורים סלקטיביים על כרטיסי הביקור אשר יוצרת אפקט מחזיר אור וברק באלמנטים גרפיים על כרטיס הביקור וזאת מבלי לייצר הבלטה.
הברקה דיגיטלית - לכה סלקטיבית
הוסיפו ברק לכרטיס הביקור

הוסיפו ברק באזורים סלקטיביים בכרטיס הביקור.
מומלץ על לוגואים ואלמנטים גרפיים ליצירת אפקט מרשים.
EZ-packs כרטיסי ביקור בפנקסים
פנקסו את כרטיסי הביקור

יתרונות:
* שליפה והחזרת הכרטיסים לפנקס.
* אחסון במקומות חשובים לעת הצורך.
* שומר על כרטיסי הביקור שלך.


מהי הברקה דיגיטלית?

תהליך ההברקה הדיגיטלית דומה ללכה סלקטיבית או לכה UV, בו אנחנו מצפים את כרטיסי הביקור שלכם בציפוי ייחודי שמעניק לאלמנטים גרפיים ספציפיים אפקט של ברק. זאת בשונה מלמינציה מבריקה אשר מצפה את כלל הכרטיס בציפוי מבריק. למה זה טוב? כי זה מקפיץ החוצה את הצבע ונותן לו חיים.למי זה מתאים?

כרטיסי ביקור עם הברקה דיגיטלית מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומים תדמיתיים ואסתטיים: יחסי-ציבור, תקשורת, אופנה ומקצועות היופי. כמו גם למעצבים (מעצבי אופנה, מעצבים גרפיים ועוד). ולכל מי שיופי הוא ערך מרכזי בעסק שלו.איך מזמינים?

בוחרים ממגוון אפשרויות העיצוב שיש לנו באתר, מעצבים את כרטיסי הביקור שלכם אונליין או לחילופין מעלים קובץ עם עיצוב מוכן - ובשלב בחירת המפרט בוחרים בתפריט "כרטיסי ביקור מיוחדים" במקום באפשרות "כרטיסי ביקור".

נתקלתם בבעיה?
צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016
או צרו קשר בדוא"ל [email protected]