כרטיסי ביקור מיוחדים מבית כרטא - כרטיסים תלת שכבתיים (trio)

מהרגע הראשון שתחזיקו אותו ביד, לא תוכלו להתעלם מהנוכחות האדירה של כרטיס הביקור התלת-שכבתי. אם אתם לא יודעים על מה אנחנו מדברים, סביר להניחכי זה פשוט משום שטרם נתקלתם בכרטיס כזה בעבר... כרטיסי הביקור התלת-שכבתיים הם כרטיסי ביקור שזוכרים! בעלי גוף מלא ודרגת עובי גבוהה, אשר מעניקים לכרטיס חוזק רב ויציבות.


מה זה כרטיס תלת-שכבתי?

כרטיס ביקור תלת-שכבתי (נקרא גם: מולטי-לופט או סנדביץ'). הוא בעצם הדבקה של 2 או 3 שכבות של נייר עבה האחד לשני. ההדבקה, מאפשרת ליצור אפקטים מעניינים. כמו למשל, ניתן לשלב נייר אמצעי בצבע שונה מהניירות העוטפים אותו וליצור אפקט של סנדביץ', שלוש ניירות בצבעים שונים – טריקולור, או פשוט נייר אחד ב-3 שכבות ליצירת כרטיס עבה מאוד.


למי זה מתאים?

כרטיס הביקור שלכם צריך לספר את סיפור העסק שלכם במספר שניות. כרטיסי ביקור יחודיים אלה, מתאימים במיוחד לבעלי-עסקים המבקשים לשדר אמינות, יציבות, עצמה ויוקרה. הם יעשו שירות מצויין לבעלי מקצועות בתחומי:הבנייה, ההנדסה, האדריכלות, הצמ"ה והספנות. מנסיונינו, הם מוצלחים ביותר גם ככרטיס ביקור לעורך-דין. כדאי ואף רצוי לשלב בכרטיסים תלת-שכבתיים, פויל כסף או זהב כדי להעצים את המראה היוקרתי למקסימום.

איך מזמינים?


בוחרים ממגוון אפשרויות העיצוב שלנו, מעצבים כרטיסי ביקור מעוצבים אונליין או לחילופין מעלים קובץ עם עיצוב מוכן - ובשלב בחירת המפרט בוחרים מהתפריט "כרטיסי ביקור מיוחדים" במקום באפשרות "כרטיסי ביקור".

נתקלתם בבעיה?

צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016

או צרו קשר בדוא"ל studio@kartaprint.co.il