כרטיסי ביקור 3 שכבות
1. נייר סופר עבה
2. שתי שכבות 400 ג' וחוצץ אמצעי
3. החוצץ מגיע במגוון צבעים
4. במחירים שוברי שוק


 כרטיסי ביקור מיוחדים - טריפל/ טריו מבית כרטא - כרטיסים תלת שכבתיים 


מהרגע הראשון שתחזיקו אותו ביד, לא תוכלו להתעלם מהנוכחות האדירה של כרטיס הביקור התלת-שכבתי. אם אתם לא יודעים על מה אנחנו מדברים, סביר להניח, כי זה פשוט משום שטרם נתקלתם בכרטיס כזה בעבר... כרטיסי הביקור התלת-שכבתיים הם כרטיסי ביקור שזוכרים! בעלי גוף מלא ודרגת עובי גבוהה, אשר מעניקים לכרטיס חוזק רב ויציבות...


טריו - נייר תלת שכבתי
מה זה TRIO?

טריו הוא נייר תלת שכבתי המורכב משני ניירות כרומו מט 400 גרם וביניהם חוצץ צבעוני.
כרטיס ביקור סופר עבה במשקל של מעל ל - 1100 גרם !!!
צבעי חוצצים
הוסיפו קצת צבע...

לבחירתכם 3 צבעי חוצצים:
* כחול כהה.
* אדום בורדו.
* צהוב זהב.
EZ-packs כרטיסי ביקור בפנקסים
פנקסו את כרטיסי הביקור

יתרונות:
* שליפה והחזרת הכרטיסים לפנקס.
* אחסון במקומות חשובים לעת הצורך.
* שומר על כרטיסי הביקור שלך.


צבעי חוצצים

חוצץ כחול
כחול כהה

פויל זהב
אדום בורדו

EZ-packs כרטיסי ביקור בפנקסים
צהוב זהב


מה זה כרטיס תלת-שכבתי?כרטיס ביקור תלת-שכבתי (נקרא גם: מולטי-לופט או סנדביץ'). הוא בעצם הדבקה של 2 או 3 שכבות של נייר עבה האחד לשני. ההדבקה, מאפשרת ליצור אפקטים מעניינים. כמו למשל, ניתן לשלב נייר אמצעי בצבע שונה מהניירות העוטפים אותו וליצור אפקט של סנדביץ', שלוש ניירות בצבעים שונים – טריקולור, או פשוט נייר אחד ב-3 שכבות ליצירת כרטיס עבה מאוד.למי מתאים? כרטיס ביקור טריפל - תלת שכבתיכרטיס הביקור שלכם צריך לספר את סיפור העסק שלכם במספר שניות. כרטיסי ביקור יחודיים אלה, מתאימים במיוחד לבעלי-עסקים המבקשים לשדר אמינות, יציבות, עצמה ויוקרה. הם יעשו שירות מצויין לבעלי מקצועות בתחומי:הבנייה, ההנדסה, האדריכלות, הצמ"ה והספנות. מנסיונינו, הם מוצלחים ביותר גם ככרטיס ביקור לעורך-דין. כדאי ואף רצוי לשלב בכרטיסים תלת-שכבתיים, פויל כסף או זהב כדי להעצים את המראה היוקרתי למקסימום.איך מזמינים?

בוחרים ממגוון אפשרויות העיצוב שלנו, מעצבים כרטיסי ביקור מעוצבים אונליין או לחילופין מעלים קובץ עם עיצוב מוכן - ובשלב בחירת המפרט בוחרים מהתפריט "כרטיסי ביקור מיוחדים" במקום באפשרות "כרטיסי ביקור".

נתקלתם בבעיה?
צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016
או צרו קשר בדוא"ל [email protected]