גלריית עיצובים על פי מקצועות

בגלריית המקצועות תוכלו למצוא מבחר גדול של דוגמאות לכרטיסי-ביקור, מסודרים על-פי מקצועות שונים. העיצובים המוכנים כוללים תמונות סמלים ולוגואים בהקשר של משלחי יד נפוצים כגון: עורכי דין, קוסמטיקה, שיפוצים וטיפולי ספא. מצאו את העיצוב שמוצא חן בעיניכם, הקליקו עליו והתחילו לעצב את כרטיס הביקור שלכם אונליין חינם.


לנוחיותכם הכנו עבורכם סרטוני הדרכה שיעזרו לכם להשתמש במערכת כרטא פרינט אונליין וללמוד כיצד להוסיף לוגו, לערוך את פרטי כרטיס הביקור, לשנות צבעים ואפילו להוסיף ברקוד QR.

לא מצליחים להחליט על איזה עיצוב ללכת? דברו איתנו או קבלו טיפים חיוניים כיצד לבחור כרטיס ביקור על-פי מקצוע?

אנחנו בכרטא עושים מאמצים רבים, כדי לספק לכם מבחר רחב ככל הניתן של עיצובים כדי שנוכל לקלוע לטעמכם, לא מצאתם עיצוב שמתאים לכם? חשוב לנו לשמוע על-כך! ספרו לנו, מה חיפשתם ולא הצלחתם למצוא?


העיצובים הפופולאריים:

אפשרויות עיצוב אחרות


אם אתם לא סגורים על עיצוב שיתאים לעסק שלכם להלן ארבע אפשרויות אחרות של עיצוב:

1. לעבור לקטגוריה עיצוב כרטיסי ביקור עם טקסט ולוגו - שם תוכלו לעצב בקלות כרטיס ביקור נקי ואלגנטי ואפילו להוסיף לוגו ממגוון הלוגואים שאנחנו מציעים בחינם. עיצוב כרטיסי ביקור עם טקסט ולוגו לחצו כאן

2. חפשו בגוגל או בדף הפייסבוק שלנו מעצב אשר יעצב כרטיס ביקור מושקע ומקצועי במיוחד לעסק שלכם

3. צרו קשר עם הסטודיו שלנו - נשמח לייעץ לכם טלפונית או באי-מייל ולעצב לכם עיצוב נקי ופשוט במחירי עלות

4. עברו לקטגוריות של עיצוב כרטיסי ביקור לפי סוג העסק או לפי מקצוע והיכנסו לשלל העיצובים המוכנים אשר מותאמים למגוון רחב של מקצועות, בין השאר כרטיסי ביקור ל - קוסמטיקאיות, לעורכי דין, ל- מסג'ים ו- ספא ולמגוון סוגי מקצועות אחרים. שם תוכלו לבחור בקלות עיצוב כרטיס ביקור המתאים בדיוק למקצוע שלכם ולטעם שלכם, להקליד את הפרטים שלכם, להוסיף לוגו ואפילו להוסיף ברקוד QR.נתקלתם בבעיה?

צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016

או צרו קשר בדוא"ל [email protected]