הדפסת מחברות ממותגות
1. מחברות ספירלה ממותגות.
2. מחברות דבק חם עם לוגו
3. כריכה רכה או קשה
4. למינציה חינם!מחברות ממותגות לעסק

מוצרי הקידום היעילים ביותר הם אלו שהלקוחות שלכם לוקחים איתם ועושים בהם שימוש חוזר, אפילו יום יומי – ומשום כך הפקת מחברות ממותגת היא הבחירה המושלמת למתנה ללקוחות, אשר תשמר את העסק שלכם בתודעת הלקוח לזמן רב. מחברות ממותגות עם לוגו החברה שלכם יכולות לשמש את הלקוחות שלכם במגוון דרכים, החל במחברת עבודה לרישום הערות ומשימות ועד מחברת רעיונות או רשמים מפגישות.
בכל דרך שהלקוחות שלכם יבחרו, כל עוד המחברת שאותה מחזיק הלקוח או הלקוח הפוטנציאלי שלכם ממותגת בלוגו החברה שלכם, אתם אתם שם, בתודעתו של הלקוח! 


אילו סוגי מחברות יש?

ישנם סוגים שונים של מחברות ממותגות כאשר תפקידן השיווקי כמעט תמיד דומה. לכל סוג יש את היתרונות שלו, ראו מטה תצלומים והסבר על כל סוג ויתרונותיו.

 • מחברות ספירלה עם כריכה קשה
 • מחברות ספירלה עם כריכה רכה
 • מחברות בהדבקה (דבק חם) עם כריכה רכה
 • ומחברות בהדבקה (דבק חם) עם כריכה קשה

   + המחברות מגיעות בשני גדלים – A4 ו- A5, עם 40 או 80 עמודים
   + דפים פנימיים מודפסים על 80 גרם נטול עץ
   + כריכות רכות על כרומו 400 גרם + למינציה מבריקה
   + כריכות קשות על כרומו + למינציה מבריקה.


  הדפסת מחברות ממותגות בכרטא פרינט
  הדפסת מחברות בכרטא פרינט

  אנו בכרטא פרינט מדפיסים וכורכים את המחברות על המכונות הטובות בעולם – רק כך אנחנו שומרים על האיכות הבלתי מתפשרת שלנו ומספקים לכם מוצר איכותי במחירים שוברי שוק.
  מחברות ממותגות לעסק
  כריכה קשה או כריכה רכה?

  מחברת עם כריכה קשיחה היא מחברת שתשמר זמן רב, ניתן לשאת אותה לכל מקום ללא חשש מקיפול, הכריכה הקשה שומרת על הדפים הפנימיים והתחושה היא יוקרתית.
  מחברת עם עם כריכה רכה היא בחירה טובה למי שמעדיף תחושה יותר יום יומית, המחברת גמישה יותר, מאפשרת אחסון קל ותופסת פחות מקום.
  עיצוב מחברות ממותגות לעסקים
  ספירלה או דבק חם?

  מחברות ספירלה מאפשרות פתיחה מלאה וכך תופסות פחות מקום ובנוסף מאפשרות תלישת דפים ללא השארת סימנים – מעולה למחברת רעיונות...
  מחברות דבק חם מאגדות את הדפים בצורה חזקה יותר ומונעות תלישה בלתי מכוונת של דפים – מצוין למי שנמצאים בתנועה ומעוניינים במחברת עמידה לאורך שנים.

  עיצוב מחברות ממותגות

  אין ספק שלעצוב יש חשיבות גדולה ביצירת מחברת ממותגת שמטרתה שיווקית .לכן, אם יש לכם כבר עיצוב למחברת שלחו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת. 
  ואילו אם אין לכם עיצוב ואתם מעוניינים לעצב מחברת ממותגת בפשטות, במהירות ובעלות לא גבוהה - היכנסו לגלריית העיצובים, בחרו עיצוב, הוסיפו לוגו ושלחו להדפסה בקלות 
  ככלל, אנחנו בכרטא פרינט מאמינים כי מחברות ממותגות לעסק צריכות להיות בעלות עיצוב שקט ומינימאלי ולשאת את מיתוג העסק בצורה מכובדת ולא פולשנית מדי. עיצוב מחברת הנראית כעלון פרסום עלולה להיות צעקנית מדי ולהעביר ללקוח מסר אחר מהמהות האמיתית של העסק שלכם ולמנוע מהלקוח להשתמש בה. לכן אנחנו ממליצים על עיצוב הבנוי מלוגו החברה ומאלמנטים גרפיים בצורה ובצבע של הלוגו.


  נתקלתם בבעיה?
  צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016
  או צרו קשר בדוא"ל [email protected]