הדפסת מחברות ממותגות
1. מחברות ספירלה ממותגות.
2. מחברות דבק חם עם לוגו
3. כריכה רכה או קשה
4. למינציה חינם!מחברות ממותגות לעסק

מוצרי הקידום היעילים ביותר הם אלו שהלקוחות עושים בהם שימוש חוזר, אפילו יום יומי – ומשום כך מחברות ממותגת היא הבחירה המושלמת למתנה ללקוחות, אשר תשמר את העסק שלכם בתודעת הלקוח לזמן רב. מחברות ממותגות יכולות לשמש למגוון שימושים, החל במחברת עבודה לרישום הערות ומשימות ועד מחברת רעיונות או רשמים מפגישות.


אילו סוגי מחברות יש?

מחברות ספירלה עם כריכה קשה, מחברות ספירלה עם כריכה רכה, מחברות בהדבקה (דבק חם) עם כריכה קשה ו מחברות בהדבקה (דבק חם) עם כריכה קשה.
לכל סוג יש את היתרונות שלו, ראו מטה תצלומים והסבר על כל סוג ויתרונותיו.
המחברות מגיעות בשני גדלים – A4 ו- A5, עם 40 או 80 עמדים
דפים פנימיים מודפסים על 80 גרם נטול עץ
כריכות רכות על כרומו 400 גרם + למינציה מבריקה
כריכות קשות על כרומו + למינציה מבריקה.


הדפסת מחברות ממותגות בכרטא פרינט
הדפסת מחברות בכרטא פרינט

אנו בכרטא פרינט מדפיסים וכורכים את המחברות על המכונות הטובות בעולם – רק כך אנחנו שומרים על האיכות הבלתי מתפשרת שלנו ומספקים לכם מוצר איכותי במחירים שוברי שוק.
כריכה קשה או כריכה רכה?
כריכה קשה או כריכה רכה?

מחברת עם כריכה קשיחה היא מחברת שתשמר זמן רב, ניתן לשאת אותה לכל מקום ללא חשש מקיפול, הכריכה הקשה שומרת על הדפים הפנימיים והתחושה היא יוקרתית.
מחברת עם עם כריכה רכה היא בחירה טובה למי שמעדיף תחושה יותר יום יומית, המחברת גמישה יותר, מאפשרת אחסון קל ותופסת פחות מקום.
ספירלה או דבק חם?
ספירלה או דבק חם?

מחברות ספירלה מאפשרות פתיחה מלאה וכך תופסות פחות מקום ובנוסף מאפשרות תלישת דפים ללא השארת סימנים – מעולה למחברת רעיונות...
מחברות דבק חם מאגדות את הדפים בצורה חזקה יותר ומונעות תלישה בלתי מכוונת של דפים – מצוין למי שנמצאים בתנועה ומעוניינים במחברת עמידה לאורך שנים.

עיצוב מחברות ממותגות

אם יש לכם כבר עיצוב למחברת שלחו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת.
אם אין לכם עיצוב, כנסו לגלריית העיצובים, בחרו עיצוב, הוסיפו לוגו - ושלחו להדפסה בקלות.


ככלל אנחנו בכרטא פרינט מאמינים כי עיצוב מחברת צריך להיות שקט ומינימאלי ולשאת את מיתוג העסק בצורה מכובדת ולא פולשנית מדי. מחברת הנראית כעלון פרסום עלולה להיות צעקנית מדי ולמנוע מהלקוח להשתמש בה, אי לכך אנחנו ממליצים על עיצוב הבנוי מלוגו החברה ומאלמנטים גרפיים בצורה ובצבע של הלוגו.


נתקלתם בבעיה?
צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016
או צרו קשר בדוא"ל [email protected]