עיצוב אונלייןעיצוב כרטיסי ביקור

כרטיס ביקור משמש לא רק כאמצעי יצירת קשר ראשוני בין העסק ולקוחותיו או שותפיו העסקיים, אלא מהווה גם תעודת זהות מיתוגית של העסק או החברה, של מהותו, ותורם לחיזוק המותג ולזיהוי ואפיון העסק עבור קהל היעד הרלוונטי.         

לכן חשוב ליצור עיצוב כרטיסי ביקור אשר יתאים למקצוע ולתחום העיסוק של העסק.


לצורך כך ישנם לרשות מעצב כרטיס הביקור כלים רבים המיועדים לשם השגת המטרה, כמו: גופנים (פונטים), צבעים, תמונות ולוגואים, סוג הנייר והגימורים כדוגמת למינציה או פינות עגולות, והכי חשוב - כישרון וניסיון כדי לשלב את כל אלו לכדי אמירה עיצובית מדויקת לגבי זהות העסק ומהותו.


אנחנו בחברת כרטא פרינט (Karta Print) ממליצים בחום להשקיע זמן וכסף בעיצוב לוגו או עיצוב של כרטיסי ביקור כחלק מתהליך המיתוג הראשוני של העסק, לשם כך חפשו בגוגל מעצבים מקצועיים המתמחים במיתוג ובעיצוב כרטיסי ביקור, או פנו לסטודיו שלנו: סטודיו karta לעיצוב במייל [email protected]


רקעים לעיצוב כרטיסי ביקור

אתר כרטא פרינט \ Karta Print מעמיד לרשותכם מערכת אונליין הכוללת מגוון רקעים מוכנים של כרטיסי ביקור (תבניות כרטיסי ביקור) ומאפשרת ליצירתיים שביניכם ליצור בעצמכם עיצוב כרטיסי ביקור מעוצבים, בקלות ובפשטות

תוכנת העיצוב שלנו מאפשרת לכם להוסיף את פרטי העסק ואת לוגו העסק לכרטיס הביקור שלכם להוסיף טקסטים, לשנות צבעים ואפילו להוסיף ברקוד QR.

מסתבכים עם המערכת? היכנסו עכשיו ל-סרטוני הדרכה ולימדו שיטות קלות לעיצוב אונליין.


כרטיס ביקור זה לא רק עיצוב

עיצוב אינו חזות הכל, איכות כרטיס הביקור שלך מושפעת לא מעט מאיכות ההדפסה, מסוג הנייר ואיכותו ומהגימורים השונים כגון למינציה. באתר כרטא פרינט (Karta Print) תקבלו את ההדפסה האיכותית ביותר על מכונת אינדיגו של HP. בנוסף תוכלו להשביח את כרטיסי הביקור שלכם בחינם ללא עלות:


מעבר לכך תוכלו לבחור מבין ההשבחות המיוחדות שלנו:נתקלתם בבעיה?

צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016

צרו קשר בדוא"ל [email protected]