כרטיסי ביקור עיצובים קלאסיים

לפניכם מגוון עיצובים הכוללים רקעים מרקמים וצורות גאומטריות לעיצוב עצמי אונליין בקלות ובחינם..

העיצובים הקלאסיים יאפשרו לכם ליצור כרטיסי ביקור איכותיים ויפים גם ללא ידע מוקדם בעיצוב ובקלות..


נסו לבחור בצבעים ורקעים המתאימים לאופי שלכם או של העסק שלכם, אם עיצוב מסוים נראה לכם שמרני מדי חפשו משהו דינמי יותר, פרוע יותר מבחינת הצבעים והמרקמים. לעומת זאת אם העיצוב פרוע מדי ופוגם לטעמכם בתדמית העסקית הרצינית והאחראית שלכם חפשו רקע רגוע יותר עם פחות צבעים ופחות צורות.

כדי לקרוא עוד על צבעים בכרטיסי ביקור והקשרם ליצירת תדמית המתאימה לעסק לחצו כאן.


כל עיצוב מאפשר לכם להתאים אישית את העיצוב על ידי שינוי הפרטים, כמו בכל התבניות הגרפיות בגלריות השונות שלנו ניתן להוסיף לוגו על ידי העלאת קובץ תמונה של הלוגו שלכם, ניתן לשנות את הגופן בשורות הפרטים וכמובן ניתן להוסיף ברקוד QR לסריקה פשוטה של פרטי הכרטיס אל הסמארטפון - לחצו כאן כדי ללמוד איך.
העיצובים המובילים:

אפשרויות עיצוב אחרות


אם אתם לא סגורים על עיצוב שיתאים לעסק שלכם להלן ארבע אפשרויות אחרות של עיצוב:

1. לעבור לקטגוריה עיצוב כרטיסי ביקור עם טקסט ולוגו - שם תוכלו לעצב בקלות כרטיס ביקור נקי ואלגנטי ואפילו להוסיף לוגו ממגוון הלוגואים שאנחנו מציעים בחינם. עיצוב כרטיסי ביקור עם טקסט ולוגו לחצו כאן

2. חפשו בגוגל או בדף הפייסבוק שלנו מעצב אשר יעצב כרטיס ביקור מושקע ומקצועי במיוחד לעסק שלכם

3. צרו קשר עם הסטודיו שלנו - נשמח לייעץ לכם טלפונית או באי-מייל ולעצב לכם עיצוב נקי ופשוט במחירי עלות

4. עברו לקטגוריות של עיצוב כרטיסי ביקור לפי סוג העסק או לפי מקצוע והיכנסו לשלל העיצובים המוכנים אשר מותאמים למגוון רחב של מקצועות, בין השאר כרטיסי ביקור ל - קוסמטיקאיות, לעורכי דין, ל- מסג'ים ו- ספא ולמגוון סוגי מקצועות אחרים. שם תוכלו לבחור בקלות עיצוב כרטיס ביקור המתאים בדיוק למקצוע שלכם ולטעם שלכם, להקליד את הפרטים שלכם, להוסיף לוגו ואפילו להוסיף ברקוד QR.נתקלתם בבעיה?

צרו איתנו קשר בטלפון: 03-5121016

או צרו קשר בדוא"ל [email protected]