חשיבות כרטיסי הביקור בכנסים


כנסים הינם אבן יסוד בהזדמנויות עסקיות בעולם העסקי של היום.

ללא קשר לעיסוקך, כרטיסי ביקור מהווים כלי בסיסי חשוב כדי למקסם את פוטנציאל ההצלחה שלך בכנסים – להלן הסיבה:


כנס - תמונת אילוסטרציה

חשיבות הכנסים ככלי לבניית קשרים עסקיים.


הכנס הוא הכוורת הרוחשת של העולם העסקי. זה המקום שבו הכל קורה: זה המקום שבו החידושים של תחומך מוכרזים, המקום שהמומחים הגדולים בעולם משתפים את התעשייה בחזון העתידי שלהם לתחום והמקום שבו העתיד הזה נבנה לאופק הקרוב והרחוק.


אם אתה לא שם, אתה פשוט נשאר מאחור.


זה לא משנה אם אתה המנכ"ל, מנהל השיווק או יזם עם רעיון ואמביציה. הכנסים מספקים לך הזדמנויות חד פעמיות לקדם את האג`נדה שלך ולשגשג בתחום העיסוק שלך.


למה? בעיקר מהסיבה שכנסים מאפשרים לך הזדמנויות ייחודיות ליצור קשרים חדשים לשותפים עסקיים פוטנציאליים ולחדש קשר עם מכרים ישנים. לא בכדי ידוע שאנשי מכירות יכולים לייצר יותר הזדמנויות עסקיות בשלושה ימי כנס מאשר בחודש של עבודה מהמשרד:


            - מנהלי רכש וקניינים יכולים להשיג ספקים טובים יותר בכנסים


            - מומחים, חוקרים ומהנדסים משיגים תועלת מפגישות עם מקביליהם ומהחלפת מידע וניסיון


            - מנהלי מכירות ושיווק יכולים להשתמש בכנסים כקרקע פורייה לכינון וחיזוק מודעות למותג
למה כרטיסי הביקור הם כלי חשוב בכנסים?

כחברה המתמחה בכרטיסי ביקור, אנחנו נשאלים תכופות האם לא עבר זמנם של כרטיסי ביקור.


זה נכון שאנשים, מזה תקופה ארוכה, יכולים להחליף את פרטי ההתקשרות באי-מיילים ודרך סמארטפונים, אלא שבכך הם מתעלמים שכרטיסי ביקור הם לא רק דרך קלה ובלתי תלוית טכנולוגיה להעברת פרטי התקשרות בין אנשים, כרטיסי ביקור הם למעשה אבן יסוד קשר עסקי.

הרצאה בכנס - תמונת אילוסטרציהראשית וחשוב מכל, כרטיסי ביקור הם כלי להעלאת המודעות למותג. רק שאלו מישהו מתחום השיווק אצלכם כמה זמן מחשבה וכסף הושקעו בעיצוב כרטיסי הביקור כדי לתפוס את החשיבות הרבה של כרטיסי הביקור לחברה, למעשה כרטיסי הביקור מפיצים את המותג שלכם ואת השם שלכם יותר מכל פרסומת או פלייר... 


שנית, פרטי התקשרות ניתן למעשה להעביר בקלות בהרבה דרכים אחרות, אבל כשאתה נותן כרטיס ביקור בצורה נכונה, אתה למעשה נותן לו עצם מוחשי שמהווה שלוחה שלך. בכך אתה לא רק מחליף פרטי התקשרות, אלא יוצר יחסים.


לבסוף, אין שום דבר שאומר "בוא נשאר בקשר" כמו כרטיס ביקור. בעידן שבו פרטי ההתקשרות של כולנו מצויים כמעט בכל אתר, כשמישהו נותן לך כרטיס ביקור זה אומר שהוא מעוניין ליצור קשר עסקי אתך. השאלה אם הוא מעוניין בקשר כזה למעשה ירדה מהשולחן. הגיע הזמן להתקשר!!!


 


איך לחלק בצורה נכונה ומכובדת את כרטיסי הביקור שלך?


 - החזק את כרטיסי הביקור שלך בהישג יד. המצב האידיאלי זה שהם יהיו בכיס שלך (כדי למנוע בלאי או קימוט של כרטיסי הביקור שקלו להזמין EZ-Packs).


- הכל נמצא בתזמון: חלון הזמן הכי טוב למסירת כרטיס ביקור הוא בשלב ההיכרות הראשונית כשאתה מציג את עצמך. לחילופין, אם מדובר בפגישה מקרית יותר, סוף השיחה יהיה כנראה הזמן הטוב ביותר למסירתו.


- כרטיס הביקור הוא ה-"מראה" שלך: דאג שהוא נקי, ישר ומכובד למראה (כדי למנוע בלאי או קימוט של כרטיסי הביקור שקלו להזמין EZ-Packs).


- בעת מסירה החזק את כרטיס הביקור מעט מתחת לגובה החזה תוך כדי שמירה על קשר עין. תוך כדי מסירת הכרטיס, אל תשכח לחייך!


- אם קיבלת כרטיס ביקור אל תכניס אותו במהירות לכיס. קח שנייה ותעיף בו מבט. זה משדר לצד השני שאתה באמת מתעניין בו.


- תמיד תזכור: אתה נמצא בטקס שאורך שלוש שניות, היה רשמי וחגיגי ככל שאתה יכול כשאתה מוסר את כרטיס הביקור שלך. כך הרושם שתשאיר יהיה חזק יותר.