הטרנדים החמים בכרטיסי ביקור:


אם הגיע הזמן להדפסת כרטיסי ביקור חדשים אל תחמיצו הזדמנות לשדרג את המיתוג שלכם ולהעלות אותו ברמה.

אנחנו בצוות כרטא אספנו לכם את חמשת הטרנדים הלוהטים של בעיצוב והדפסת כרטיסי ביקור:


1. לכה סלקטיבית דיגיטלית:


שכבה מבריקה עדינה המודפסת בצורה סלקטיבית אך ורק על השטחים המודפסים ומבליטה אותם על רקע הנייר המט. מדובר בשיטה דיגיטלית חדשנית אשר מאפשרת הזמנה במחירים מפתיעים ובכמויות קטנות!


2. פויל זהב או כסף:


מה דעתכם להוסיף איזה נצנוץ קטן כסוף מתכתי על הלוגו או איזה כיתוב בוהק בזהב יוקרתי, מומלץ ביותר לבעלי עסקים מסורתיים רשמיים ומכובדים, כגון חברות ביטוח, עורכי דין ורואי חשבון.

כשיו ניתן להזמין גם בכמויות קטנות ובמחירים שפויים עם טכנולוגיה פורצת דרך של הטבעה דיגיטלית של פויל מתכתי.


3. ברקוד QR:


נכון, ברקוד ה-QR המשמש אותנו להעברת נתונים מהירה וזריזה מכרטיס הביקור לסמארטפון נמצא אתנו כבר כמה שנים טובות, אבל הוא לא מתכוון לעזוב אותנו בקרוב ועם קצת יצירתיות תוכלו לשלב את הריבוע הקטן בצורה יצירתית בעיצוב שלכם – אל תוותרו עליו!


ברקוד QR ניתן להוסיף בקלות במערכת העיצוב של כרטא פרינט אונליין בחינם וללא צורך בתהליך מסורבל של שימוש באתרים מצד שלישי וללא צורך בהבנה גדולה, רק לחצו על הוספת QR ועקבו אחר ההוראות.


4. נייר תלת-שכבתי:


אם אתם בקטע של ניירות עבים ואנחנו מתכוונים למאוד עבים – זה הלהיט שלכם.


מדובר למעשה ב-3 ניירות (שניים לבנים ואחד צבעוני) אשר מודבקים אחד לשני ויוצרים נייר סופר עבה וסופר מרשים – או סנדביץ` כמו שאוהבים לכנות אותו בתעשייה.


הדף האמצעי הצבעוני, יוצר לא רק עובי אל מוסיף צבעוניות בפרופיל הנייר, אשר כמובן ניתן להתאים לצבעי הלוגו ולייצר אפקט מרשים במיוחד.


5. כרטיסי ביקור נשלפים בפנקסי EZ-packs:


מה לא אמרנו על הפנקסים המדהימים הללו. הם שומרים על כרטיסי הביקור שיהיו מושלמים בכל פעם. הם נוחים לנשיאה. ניתן לשלוף ולהחזיר את כרטיסי הביקור לפנקס והם אינם משאירים שום סימני תלישה (אין פרפורציה!). הם שוברים את הקרח בפגישות ויוצרים רושם ייחודי. בקיצור, אם עוד לא התנסיתם בהשבחת כרטיסי הביקור המצליחה ביותר בשנים האחרונות בישראל – לרוץ ולהזמין!


 


רוצים לדעת עוד על ההשבחות היוקרתיות שלנו ?

פויל כסף ו-זהב (הטבעה מתכתית דיגיטלית)

הברקה דיגיטלית

נייר תלת שכבתי

פנקסי EZ-packs