עיצוב כרטיס ביקור על ידי מעצב המתמחה בדיגיטל


מדוע מעצבים המתמחים בעיצוב לדיגיטל עדיין מעריכים כרטיסי ביקור "ממשיים"?


עם כל כך הרבה חברות הפועלות באינטרנט היום, חשוב עדיין לשמור על הקרבה הפיזית ולהיפגש פנים מול פנים עם הלקוחות בשביל להגדיל את נפח העסק. זוהי הסיבה למה כרטיסי ביקור פיזיים עדיין נחשבים חשובים מאד בעולם שלנו.

ג`ודי גוטפרויינד


ג`ודי היא מעצבת גרפית שמטרתה לעזור לסטארט-אפים ממגוון תחומים להביא את הרעיונות שלהם ולקדם אותם בעולם הדיגיטלי. ג`ודי מאמינה ששילוב של רעיון טוב ועיצוב גרפי מצוין יכול להביא להצלחה בפרסום. ג`ודי רואה את העיצוב בכל דבר. "זוהי שפה אשר מסכמת רעיונות" מה שעובד הוא יפה ומה שיפה עובד!

התפיסה המנטלית הזו עוזרת לג`ודי להביא פתרונות ויזואליים פשוטים ואסתטיים לבעיות מורכבות. "אני רוצה לעשות את חווית המשתמש נוחה וטובה ככל האפשר" היא אומרת. אסור שהצופה במסר יצטרך לשבור את הראש כדי להבין אותו. כשהעיצוב מצוין לא צריך הסברים.

עיצוב כרטיס הביקור של ג`ודי הוא דוגמה מצוינת למה שהיא מתכוונת. הוא פשוט ואלגנטי. "רציתי לעצב לעצמי כרטיס ביקור אשר לוכד את תשומת הלב, וכזה שישלב בין יתרונות העולם הפיזי ויתרונות הדיגיטל" היא אומרת. "העיצוב מוציא את מי שאני דרך כרטיס הביקור".

Train918


זהו סטודיו להפקות וידאו הממוקם באינדיאנפוליס, הוקם על ידי טים ולנטיין וג`וש גל. הסטודיו מתמחה ביצירת תוכן איכותי עבור מכללות ואוניברסיטאות וחברות בתחום הרפואה והבנייה. מטרת החברה היא ליצור תוכן אשר מייחד את לקוחותיו בתחומי הטכנולוגיה והעיצוב.

עבודת Train918 היא פשוטה ומעודנת מסיבה טובה. " אנו רוצים לעזור לספר את הסיפור של הלקוחות שלנו". טים אומר לנו, "לכן לא רצינו שהאסתטיקה שלנו תפגום במותג או ב"ברנד" אותו אנחנו מייצגים". בשביל חברת Train918 פגישות פיזיות עם לקוחות הינן הזדמנות נהדרת ליצור קשרי עבודה טובים ולהתחיל בעבודה על כרטיסי הביקור שלהם. טים אומר שכרטיסי הביקור הן הפנים של החברה אותה הם משרתים, ולכן גם אם הם מוצגים בפעם הראשונה בפני מי שמעולם לא שמע על החברה, הם יוצרים רושם אמין וטוב.Aeronave Visual


החברה הופכת כל רעיון לעיצוב יפיפה. אם לדבר בשפה עסקית הרי שהם סטודיו ההופך את התקשורת לוויזואלית. חברה זו הממוקמת באמסטרדם עוסקת בכל הקשור לברנדינג מעיצוב דיגיטלי לדפוס, לפלטפורמות דיגיטליות. המטרה שלהם היא לעזור ללקוחות שלהם למצוא דרכים יעילות ויפות לספר את סיפורן. לאחרונה חברה זו העבירה את משרדיה מארגנטינה וכתוצאה מכך היו צריכים הם להשקיע בנטוורקינג. "כרטיסי הביקור שלנו הם הצהרת העיצוב הראשוני שלנו כאשר אנו מציגים את עצמנו". צוות המשרד אוהב בעיקר את העובדה שהוא יכול להדפיס כל כרטיס ביקור עם סגנון ועיצוב שונה. "זוהי מטאפורה נהדרת למה שאנו רוצים לשדר , Aeronave Visual מעניקה חוויה ייחודית."